Team

DIRECTIE

Patrix Vanheirreweghe
Algemeen directeur
patrixv@axioma.be
T +32 (0)56 622 130
F +32 (0)56 622 140

SALES MANAGER

Jeroen Compernolle
Sales Manager
jeroenc@axioma.be
T +32 (0)56 622 133
F +32 (0)56 622 140

SALES WEST/OOST-VLAANDEREN

Serge Dekeersgieter
Account manager
serged@axioma.be
T +32 (0)56 622 133
F +32 (0)56 622 140
Gauthier Lesage
Sales coördinator
gauthierl@axioma.be
T +32 (0)56 622 133
F +32 (0)56 622 140

SALES OOST/WEST-VLAANDEREN

Jeroen Vercruysse
Account manager
jeroenv@axioma.be
T +32 (0)56 622 132
F +32 (0)56 622 140
Michiel Gheldof
Sales coördinator
michielg@axioma.be
T +32 (0)56 622 132
F +32 (0)56 622 140
Koen Bulckaen
Sales coördinator
koenb@axioma.be
T +32 (0)56 622 132
F +32 (0)56 622 140

SALES ANTWERPEN - LIMBURG - VLAAMS-BRABANT

Yves Panier
Account Manager
yvesp@axioma.be
T +32 (0)56 622 134
F +32 (0)56 622 140
Patrick Poelmans
Account Manager
patrickp@axioma.be
T +32 (0)56 622 134
F +32 (0)56 622 140
Wouter Duquesne
Sales coördinator
wouterd@axioma.be
T +32 (0)56 622 134
F +32 (0)56 622 140

SALES BRUSSEL

Jeroen Compernolle
Account manager
jeroenc@axioma.be
T +32 (0)56 622 109
F +32 (0)56 622 140
Santana Bekaert
Sales coördinator
santanab@axioma.be
T +32 (0)56 622 109
F +32 (0)56 622 140

SALES WALLONIË

Didier Duchène
Account manager
didierd@axioma.be
T +32 (0)56 622 109
F +32 (0)56 622 140
Santana Bekaert
Sales coördinator
santanab@axioma.be
T +32 (0)56 622 109
F +32 (0)56 622 140

SALES OUTDOOR VLAANDEREN

Koen Catteeuw
Business manager outdoor
koenc@axioma.be
M +32 (0)56 622 130
F +32 (0)56 622 140

SALES OUTDOOR WALLONIË

Didier Duchène
Account manager
didierd@axioma.be
T +32 (0)56 622 109
F +32 (0)56 622 140
Santana Bekaert
Sales coördinator
santanab@axioma.be
T +32 (0)56 622 109
F +32 (0)56 622 140

SALES GROOTHANDEL

Janpieter Dherdt
Account manager
janpieterd@axioma.be
T +32 (0)56 622 131
F +32 (0)56 622 140
Mia Kerwijn
Sales coördinator
miak@axioma.be
T +32 (0)56 622 131
F +32 (0)56 622 140

SALES NEDERLAND

Stefan Piek
Sales manager Nederland
stefanp@axioma.be
M +31 (0)6 400 21 836
T +31 (0)30 32 00 899
Patricia de Ruyter
Sales support Nederland
patriciad@axioma.be
T +31 (0)30 32 00 899

STUDIEDIENST - PRODUCT MANAGEMENT

Jasper Demeulemeester
Lighting & Product Engineer
jasperd@axioma.be
T +32 (0)56 622 135
F +32 (0)56 622 140
Guillaume Verfaillie
Lighting & Product Engineer
guillaumev@axioma.be
T +32 (0)56 622 135
F +32 (0)56 622 140

MARKETING & COMMUNICATIE

Griet De Meyer
Marketing & Communication
grietd@axioma.be
T +32 (0)56 622 105
F +32 (0)56 622 140

LOGISTIEK & CUSTOMER SERVICE

Frank Vervaecke
Operation & Facility manager
frankv@axioma.be
T +32 (0)56 622 139
F +32 (0)56 622 143
Gijs van der Kraan
Logistiek verantwoordelijke
gijsv@axioma.be
T +32 (0)56 622 145
F +32 (0)56 622 143
Floris Vandeputte
Magazijnier
florisv@axioma.be
T +32 (0)56 622 130
F +32 (0)56 622 143
Wim Algoet
Technisch commerciële sales support / customer service
wima@axioma.be
T +32 (0)56 622 130
F +32 (0)56 622 143

FINANCE & ADMINISTRATIE

Kaat Lammens
Controller
kaatl@axioma.be
T +32 (0)56 622 130
F+32 (0)56 622 140
Virginie Zauters
Administratief bediende
virginiez@axioma.be
T +32 (0)56 622 130
F +32 (0)56 622 140

Terug naar boven